Prihlásenie


Registrácia

*
*
*
*
*
*
 
pic
*

Všetky polia sú povinné, vyplňujte ich prosím dôkladne podľa názvu poľa a pozorne

Svoju emailovú adresu budete musieť potvrdiť kliknutím na aktivačný odkaz, ktorý vám počas registrácie zašleme, preto použite svoju funkčnú emailovú adresu.

Vaše súkromné údaje nebudú nikde zverejnené a slúžia len na prihlásenie do nášho shopu.

V prípade, že budete chcieť v budúcnosti tieto informácie meniť, budete tak môcť urobiť po prihlásení v Nastaveniach

Všeobecné obchodné podmienky

Kariéra

Chcete u nás pracovať?

Hľadáme spolupracovníkov - čašníkov, kuchárov, servírky, vodičov, prevádzkarov, barmanov, pomocné sily, operátorov na prijímanie tel. objednávok. V prípade Vášho záujmu vyplňte formulár alebo svoje ponuky posielajte emailom na personal@pizzamizza.sk.
Môžete nás kontaktovať aj telefonicky na čísle 0918 234 590.

Aktuálne voľné pracovné pozície nájdete tu.


*
*
*
 
 
*
*
Bratislava
 
Petržalka, Starohájska 10
 
 
 
 
 
 
 
pic
*
Mám záujem o zaradenie do databázy uchádzačov o zamestanie v reštaurácii Pizza Mizza a byť kontaktovaný v prípade voľného miesta. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.

Týmto dávam súhlas spoločnosti PM Nový Háj, s.r.o. na spracovanie, evidenciu, správu a archiváciu mojich osobných údajov, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu osobných údajov uchádzačov o zamestnanie.
Vaše osobné údaje budú archivované po dobu 12 mesiacov a následne budú skartované. Tento súhlas možno kedykoľvek odvolať listom doručeným do sídla spoločnosti.

Polia označnené hviezdičkou sú povinné

Objednávka
Zavrieť